Comandos

24.06.2010 06:52

První víkend v červnu proběhla tradiční akce Comandos.Letos okořeňená tím, že účastnit se mohla jen družina,která vyhraje půlroční bodování.Dopadlo to dle očekávání, Ďáblíci nejevili valnou snahu a tak zůstali doma.

Šla se stejná trasa jako před čtyřmi lety, tedy v pátek busem a vlakem do Černošic a od tamtud pěšky domů.Jakmile ale opustíme obydlenou oblast, nikdo nás až do Mníšku nesmí vidět.A vzhledem k tomu, že Berounku lze v té oblasti překročit jen v Dobřichovicích a v Řevnicích, tak je o zábavu postaráno.Večer jsme strávilipečením kuřat v rokli za městem a o půlnoci po vydatné hostině jsme vyrazili lesem k Dobřichovické lávce.Tma byla v téhle situaci spíš přínos (i když někteří měli opačný názor), takže největší problém bylo pole řepky.S vypětím všech sil jsme ho nakonec překročili, ale díky předchozím dešťům na nás od pasu dolů nezbyla nitka suchá.Po ždímání kalhot a vylévání bot jsme se úspěšně proplížili přes celé Dobřichovice a v lesích u Mužíkoviště přenocovali.

Ráno jsme, i přes nedalekou cestu, uvařili čaj a usušili většinu bot.Před polednem jsme vyrazili na poslední část akce.Celou cestu přes Brdy nám znepříjemňovali bloudící cyklisté, jak jsme pochopili,zřejmě probíhal nějaký "orientační" závod. Bezohledu na to jsme se, nikým neviděni, dostali až 2,4 km od klubovny a tam to přišlo.Nikdy jsme nebyli tak blízko a nikdy jsme nebyli prozrazení tak potupně.Po překročení cesty a krátkém máchání v přilehlé mokřině jsme narazili na čundráky.Jen tak si seděli u stromu, koukali..... na nás.Opět jsme nedošli, ale příště už to vyjde......

    Roman & Brtdníci


Bez názvu 1